Moja klasa… A w niej ja
2 lutego 2021
Rekrutacja do klas pierwszych w roku szkolnym 2021/2022
3 lutego 2021

Gramy w KABOOM!!!

Uczniowie klasy III „b” przy każdej okazji  doskonalą mnożenie i dzielenie w zakresie 100. Dziś na jednej z lekcji ćwiczyliśmy grając w KABOOM. Cóż za emocje towarzyszyły tej zabawie!!! Liczysz, liczysz, liczysz aż tu nagle pojawia się KABOOM i oddajesz wszystkie zebrane patyczki J Ale zabawa na tym się nie kończy! Bynajmniej! Znów liczysz i próbujesz zebrać jak najwięcej patyczków poprawnie rozwiązując działania. Fakt, iż po wylosowaniu KABOOM, patyczki z działaniami wracają z powrotem do kubeczka powoduje, że działania powtarzają się, co sprzyja lepszemu utrwalenie materiału. Dodatkowo może pojawić się BONUS lub DODATKOWE ZADANIE. Wygrywa ta osoba, która na koniec gry ma najwięcej patyczków. Zabawa była przednia! Na pewno niebawem znów do niej wrócimy!

Mariola Polak

 

Komentarze są wyłączone.