POCZYTAJ MI MAMO …
5 kwietnia 2017
Kiermasz charytatywny
5 kwietnia 2017

I miejsce w I Powiatowym Konkursie o Przysłowiach Polskich i Związkach Frazeologicznych

W dniu 04.04.2017r. przedstawiciele klas VI naszej szkoły (Maja Juszyńska, Besna Mohamad i Oskar Krupitowicz) wzięli udział w I Powiatowym Konkursie o Przysłowiach Polskich i Związkach Frazeologicznych, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 5 w Kołobrzegu.

Zadanie było o tyle utrudnione, że każdy z uczestników na zadawane pytania odpowiadał indywidualnie (nie jako drużyna).

Z tym większą radością informujemy, że bezkonkurencyjny okazał się uczeń naszej szkoły – Oskar Krupitowicz z klasy VIa, który zajął I miejsce i zdobył tytuł Znawcy Przysłów, Powiedzeń i Związków Frazeologicznych.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Monika Elert i Joanna Bogdańska

Dodaj komentarz