LEKCJA POKAZOWA W IIE :)
7 października 2014
ZAPROSZENIE DLA RODZICÓW!
10 października 2014

I MIEJSCE W KRAJU DLA SP6!

W ubiegłym roku szkolnym wzięliśmy udział w lll edycji Programu ,,Zbieraj kartridże – ratuj konie”, której organizatorem jest firma Green Project. Celem programu była zbiórka jak największej liczby kartridży nadających się do recyklingu, a tym samym jak największa kwota na ratowanie koni. Z wielką satysfakcją możemy się pochwalić l miejscem w kraju. Spośród 165 placówek w Polsce nasza szkoła przekazała największą liczbę kartridży przyjętych do recyklingu (475 sztuk). To wielka radość, że nasze zaangażowanie przyczyniło się do ratowania koni znajdujących się pod opieką Klubu Gaja. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy dołożyć cegiełkę, dzięki której nasi czworonożni przyjaciele mogą cieszyć się wiązką siana i godnym traktowaniem. W tym miejscu chciałam podziękować wszystkim firmom, które wsparły nasz udział w Programie. Wspólnie zrobiliśmy coś dobrego dla środowiska, zwierząt i jednocześnie dla siebie. Z pewnością będziemy uczestniczyć  w następnych edycjach Programu. Chcemy pomagać i wspierać ochronę przyrody.

Koordynator akcji – Małgorzata Kowalczyk

Tekst i zdjęcia: Małgorzata Kowalczyk

Dodaj komentarz