UWAGA! KONKURS NA RODZINNY WIENIEC ADWENTOWY!
5 listopada 2015
KONKURS RECYTATORSKI POEZJI ANGIELSKIEJ I AMERYKAŃSKIEJ!
12 listopada 2015

IGRZYSKA RADOŚCI – ZDROWIEM DLA PRZYSZŁOŚCI W SP6!

W czwartek tj. 29 października 2015r. w Szkole Podstawowej nr 6 im. Janusza Korczaka w Kołobrzegu odbyły się kolejne już „IGRZYSKA RADOŚCI – ZDROWIEM DLA PRZYSZŁOŚCI”. Celem imprezy była promocja sportu jako formy spędzania czasu wolnego oraz zdrowego stylu życia.

Uczniowie z klas I – III zmagali się w sportowych konkurencjach w trzech kategoriach wiekowych. Dla każdej grupy przygotowane były 4 wesołe konkurencje m.in.: „skaczące zwierzaki”, „bieg słoni”, „rydwany”, „bieg po buty”, „lekarz” i wiele innych. Wychowawcy czynnie brali udział w zabawie zmagając się z piątą konkurencją. Dzieci kibicowały swoim zawodnikom i paniom skandując sportowe hasła i okrzyki. Wszyscy uczniowie biorący udział w imprezie klasy, bez względu na wynik, otrzymali upominki oraz dyplom dla klasy. Impreza ta była wspaniałą lekcją zdrowej rywalizacji i współpracy w zespole. My nauczyciele chcieliśmy pokazać naszym uczniom, że szkoła to nie tylko ławka i lekcje, ale też uśmiech i świetna zabawa.

Nagrody sfinansowane zostały  ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Organizatorzy: Renata Adamiak, Agnieszka Jóźwicka, Agnieszka Ostrowska, Mariola Polak, Paulina Rosołowska, Joanna Skicińska.
Foto: Mirosław Piesik

Dodaj komentarz