Projekt edukacyjny „Top places in our city”
27 listopada 2017
Kiermasz Jubileuszowy w SP6!
27 listopada 2017

„Igrzyska Radości – zdrowiem dla przyszłości”

W dniu 22 listopada 2017 r. w naszej szkole odbyły się „Igrzyska Radości – zdrowiem dla przyszłości”.

Dla uczniów z klas I – III przygotowane zostały zabawne i oryginalne konkurencje sportowe. Uczestnicy zawodów świetnie się bawili dając z siebie wszystko. Podczas imprezy wszystkim dopisywały dobre humory i  było dużo  radości. Towarzyszący uśmiech przez czas trwania Igrzysk nie znikał z twarzy każdego dziecka. Jest dowodem na to, że śmiech to zdrowie.  Bez względu na wynik końcowy wszystkie klasy otrzymały nagrody rzeczowe. Życzymy sobie takiego uśmiechu, każdego zbliżającego się dnia.

Nagrody sfinansowane zostały ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Organizatorzy: Renata Adamiak, Agnieszka Ostrowska, Magdalena Jarnicka,  Anna Gawrońska

 

Dodaj komentarz