WYCIECZKA DO LASU :)
5 listopada 2014
UWAGA RODZICE!
5 listopada 2014

IGRZYSKA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH W SP6!

Uroczystość Wszystkich Świętych kojarzy nam się ze smutkiem, nostalgią, tęsknotą. Jednak dzień 1 listopada od wieków ma na celu łączenie radości ziemskiej z radością świętych w niebie. Szkoła Podstawowa nr 6 również wesoło przygotowała się do tych jesiennych dni poprzez udział w „Igrzyskach Wszystkich Świętych”. Uczniowie klas I – IV oraz dzieci z oddziałów zerowych przebrani za anioły, postacie świętych lub ubrani w stroje różnych kultur, uczestniczyli w zabawie mierząc się ze sobą w różnych konkurencjach. Rzut aureolką, przechodzenie pod liną czy też przebijanie balonów sprawiały dzieciom wiele radości. Do zabawy i wspólnego tańca przyłączyli się również nauczyciele i wychowawcy dzieląc się uśmiechem ze swoimi uczniami.

Aneta Narbuntowicz, Barbara Brzeska, Marta Romaniuk
foto: Mirosław Piesik

Dodaj komentarz