ZAPROSZENIE DLA RODZICÓW!
10 kwietnia 2015
Uśmiech
FIZYKA I MAGIA… – „DUZI DLA MAŁYCH” :)
22 kwietnia 2015

II MIEJSCE DLA SP6 W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE O PRAWACH DZIECKA!

W dniu 14 kwietnia 2015r. uczniowie z klasy III „d” w składzie: Weronika Baksa, Oliwia Bielicka-Rawska, Kalina Cherezińska, Zofia Graczyk, Mateusz Rajkowski, Łukasz Sałamacha, Jakub Zakrzewski, reprezentowali naszą szkołę na Międzyszkolnym Konkursie o Prawach Dziecka dla klas III organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Kołobrzegu. Celem konkursu było propagowanie wiedzy o Prawach Dziecka, integracja dzieci i umiejętność zgodnego współzawodnictwa. Trzy osoby uczestniczyły w zmaganiach wiedzowych (odpowiedzi na pytania o Prawach Dziecka, układanie puzzli, rozwiązywanie działań matematycznych, prawda czy fałsz), a pozostali w konkurencjach sport Podgląd owych na czas (rydwany, rzut czapeczką, przekładanie skakanki, tor przeszkód). Nasza siedmioosobowa drużyna po zaciętej walce we wszystkich konkurencjach i po długiej dogrywce wywalczyła II miejsce!!! Wielkie gratulacje za piękną walkę i ogromną wiedzę!

Mariola Polak

Dodaj komentarz