OLA BOJKO LAUREATKĄ PROJEKTU – „POMORZE ZACHODNIE – TO MY”!
6 czerwca 2014
FESTYN SZKOLNY!
9 czerwca 2014

II POWIATOWE MISTRZOSTWA SZYBKIEGO LICZENIA!

W czwartek tj. 5 czerwca 2014r. w  Szkole Podstawowej nr 8 w Kołobrzegu odbyły się II Powiatowe Mistrzostwa Szybkiego Mnożenia. Konkurs polegał na obliczeniu 50 przykładów z tabliczki mnożenia w ciągu jednej minuty. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów: Miłosz Wesołowski z klasy II c oraz Krzysztof Reszczyński z klas VI a, którzy w eliminacjach szkolnych uzyskali najlepsze wyniki, uzyskując tytuł Mistrza w szybkim liczeniu tabliczki mnożenia. W rywalizacji szkół naszego powiatu chłopcy poradzili sobie fantastycznie.
Krzysztof Reszczyński zajął III miejsce w kategorii klas starszych.
Obaj chłopcy spisali się na medal!

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłym roku!

Monika Muszyńska

Dodaj komentarz