KIERMASZ „ADOPTUJEMY SERCEM”
26 listopada 2019
Warsztaty ceramiczne
27 listopada 2019

Inżynier budowy, kierownik budowy – kto to taki?

Rodzice uczniówi z klasy I”d” wspierają swoje pociechy w nauce i rozwoju, dzieląc się swoją wiedzą i zainteresowaniami. Dzisiaj w ramach orientacji zawodowej gościliśmy mamę Konrada – Panią Iwonę, która jest inżynierem budownictwa i wykonuje zawód kierownika budowy, a robi to z ogromną pasją.
Z wielkim zaangażowaniem opowiedziała uczniom o pracy na budowie i nadzorze, jaki trzeba tam prowadzić. Pani Iwona przyniosła sprzęt, który wykorzystuje w swojej pracy i bardzo dokładnie go omówiła. Dzieci mogły za pomocą dalmierza i niwelatora zmierzyć różne długości w naszej sali. Sprawiło im to ogromną przyjemność oraz pozwoliło zdobyć nowe doświadczenie i wiedzę. Od dziś dzieci wiedzą, jak odpowiedzialny, a zarazem bardzo ciekawy jest zawód kierownika budowy.

Monika Podpryga, Magdalena Budziszewska

Komentarze są wyłączone.