LEKCJA HISTORII…
24 czerwca 2015
SP 6 PONOWNIE W LONDYNIE :)
24 czerwca 2015

IVB NA WYCIECZCE ROWEROWEJ…

W piątek 19 czerwca br. większość śmiałków z klasy IVB uzbrojona w kaski, odblaskowe kamizelki, dobrze przygotowane rowery wybrała się na poszukiwanie przygody. Długo ruszaliśmy ­ bo ktoś zapomniał o sprawnym rowerze, a ktoś za późno wyszedł z domu ­ ale w końcu się udało. Mimo, że pogoda nas nie rozpieszczała w pięknie zwartym szyku pod opieką cudownych opiekunów (panie Magdalena Staszczak ­Fajczak, Małgosia Mularczyk, panowie Maciej Zaremba i Marcin Fajczak oraz czuwająca nad wszystkim i służąca w razie potrzeby samochodem pani Beata Wesołek, nie zapominając o pani Kindze Mojsiewicz) dojechaliśmy do celu we wcześniej ustalonym czasie. Trzeba przyznać, że uczniowie klasy IV b spisali się na medal !!!!! Nagrodą za trud pedałowania był pobyt na Dzikim Zachodzie, gdzie spędziliśmy wspólnie miłe chwile. Pan w stroju indiańskim wykonywał dla nas różne indiańskie tańce, które spowodowały, że tak świetnie się bawiliśmy, że nie zauważyliśmy rzęsistego deszczu padającego na zewnątrz. Niestety Indianin ów, bądź raczej Indian Przyjaciel, nie znał tańca sprawiającego, że znów wyjdzie słońce. Na szczęście państwo Karbarczyk przyszli, a raczej przyjechali z pomocą, i dzięki Nim udało nam się wrócić do szkoły w miarę suchymi.
Wielkie dzięki dla wszystkich Rodziców zaangażowanych w tę wyprawę!

Gratulacje dla wszystkich uczestników wycieczki!

Wychowawczyni ­ Monika Dąbrowska-­Piesik

Dodaj komentarz