WYNIKI POWIATOWEGO KONKURSU „Piernikowe Cuda”
18 grudnia 2018
Warsztaty świąteczne z wykorzystaniem masy porcelanowej w klasie Ic i IIIa ????
19 grudnia 2018

Jasełka w wykonaniu klasy 3b

Ze świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu. Uczniowie klasy  3b mieli możliwość zaprezentowania w przedstawieniu jasełkowym swoich zdolności artystycznych. W pięknej scenografii wprowadzili zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój, przypominając wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko. Dzieci wcieliły się w role Maryi i Józefa, pasterzy, aniołów oraz trzech króli, przybywających złożyć pokłon Jezusowi narodzonemu w ubogiej stajence.  Pierwszymi widzami byli rodzice, którym dziękujemy za pomoc, wsparcie, zaangażowanie przy doborze kostiumów. Kolejnymi odbiorcami  była najmłodsza społeczność naszej szkoły. Przedstawienie zostało ciepło przyjęte przez publiczność i nagrodzone gromkimi brawami. Następny występ w styczniu!

K. Michalska, A. Narbuntowicz

Komentarze są wyłączone.