„Drużyny św. Wojciecha”
13 września 2019
Miś w świecie wielkiej literatury
16 września 2019

KLASA II D  I PIECZONY ZIEMNIAK Z JESIENNEGO OGNISKA W „ZIELONEJ  FARMIE”

Piątek, trzynastego …to był SUPER  udany dzień… i choć już jesienny,  z  nienajlepszą aurą  pogodową,  to pełen radości i  ciekawych przeżyć.  W pięknym  wiejskim otoczeniu, z prawdziwymi  zwierzętami gospodarskimi , które mogliśmy zobaczyć, dotknąć i dowiedzieć się  o nich wielu ciekawych rzeczy. Odkryliśmy , które z nich są smakoszami ziemniaków.  Uczestniczyliśmy w prawdziwych wykopkach , a zebrane ziemniaki samodzielnie przygotowaliśmy do upieczenia w ognisku . Nasze ziemniaczane pamiątki to wulkan pomysłów i  artystycznych zdolności. Na zakończenie zajadaliśmy pachnące, pyszne ziemniaki, prosto z ogniska. TO BYŁA PRAWDZIWA JESIENNA UCZTA.

Judyta Wiśniewska

Komentarze są wyłączone.