Inna lekcja przyrody
21 czerwca 2018
Z WIZYTĄ W KOŁOBRZESKIEJ JEDNOSTCE MORSKIEJ SŁUŻBY POSZUKIWANIA I RATOWNICTWA SAR
21 czerwca 2018

KLASA III F PRZYGOTOWUJE SIĘ DO BEZPIECZNYCH WAKACJI

Już wkrótce upragnione wakacje!!! To cudowny czas wypoczynku, relaksu i zabawy. Aby uwrażliwić uczniów na zachowanie bezpieczeństwa w czasie letniego wypoczynku odwiedziliśmy w tym tygodniu Komendę Powiatową Straży Pożarnej w Kołobrzegu, gdzie przypomnieliśmy sobie jak zachować się w sytuacji pożaru, do kogo zwrócić się o pomoc, ale również poznaliśmy pracę strażaków, wyposażenie wozów i wzięliśmy udział w ścieżce edukacyjnej OGNIK. Panowie strażacy stanęli na wysokości zadania i nie szczędzili dzieciom licznych atrakcji. Szczególne podziękowania składamy brygadierowi – Pawłowi Kapicy, za ciekawe i interesujące zajęcia.

Komentarze są wyłączone.