MIKOŁAJKI W KLASIE I F ;)
10 grudnia 2014
UCZEŃ W ROLI NAUCZYCIELA W KLASIE IIID :)
18 grudnia 2014

KLASY III Z WIZYTĄ W TEATRZE …

W środę 10 grudnia uczniowie z klas III „d” i III „b” wybrali się do Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie na przedstawienie „Cudowna lampa Aladyna”. Ta przepiękna baśń z użyciem teatru cieni i wizualizacji piaskowej wraz z dalekowschodnią muzyką przeniosła młodych widzów w świat magicznego orientu, pełnego niespodziewanych cudów, spotkań z potężnymi Dżinami, intryg, zabawnych zwrotów akcji i wielkich emocji.
Spektakl przybliżył dzieciom kulturę Dalekiego Wschodu, panujące kiedyś zwyczaje i obrzędy. Pełne iluzji i magii bajkowe sceny na pewno zapiszą się w pamięci publiczności, a przekazane wartości, iż w życiu warto kierować się prawdą, uczciwością i dobrem, pozostaną w sercach dzieci.

Mariola Polak

Dodaj komentarz