Wiosenny Koncert
26 marca 2019
Projekt Erasmus – dzień trzeci
28 marca 2019

Kolejny dzień projektu Erasmus

Kolejny dzień projektu  Erasmus + Ka229 „BROKEN FAMILY CHILDREN” 2018-1-TR01-KA2O58921_1 był bardzo pracowity i twórczy. Podczas warsztatów prowadzonych przez  psychologa Martę Ustianowską zostały wypracowane skuteczne sposoby i metody pracy z dziećmi z rozbitych rodzin i z problemami. Uczestnicy aktywnie brali udział w ćwiczeniach, wzajemnie wymieniali się swoimi doświadczeniami z omawianego obszaru i czerpali pomysły od innych. Po południu cała grupa spotkała się w Urzędzie Miasta z Zastępcą Prezydenta ds. społecznych – Iloną Grędas – Wójtowicz. Na zakończenie dnia nasi Goście mogli popróbować tradycyjnych polskich potraw podczas wspólnej kolacji. To był dzień pełen wrażeń.

Komentarze są wyłączone.