Wizyta w labiryntach i Skansenie Chleba
9 maja 2019
„Pola Nadziei”
13 maja 2019

KOLOROWY TYDZIEŃ ZDROWO WITAMINOWY

KOLOROWY TYDZIEŃ ZDROWO WITAMINOWY???????  w klasie I d rozpoczął się już od piątku? ?a to za sprawą wizyty szczególnego gościa Pana Rafała Stępniewskiego. Tata Blanki jest kucharzem, przybliżył dzieciom tajniki tego zawodu. Zaproponował wspólne wykonanie zdrowych i smacznych ?koktajli owocowych. Dzięki możliwości skorzystania z klasy z zapleczem kuchennym  nasza kucharska przygoda była SUPER UDANA… SZEJKI wykonane samodzielnie były pyszne?Oczywiście była również słodka  niespodzianka. KAWIARNIA                ” PORTOWA” z KOŁOBRZEGU zasponsorowała dla wszystkich dzieci LODY??? Bardzo dziękujemy panie Rafale i zapraszamy do naszej klasy częściej?.. TAKIE PYSZNE, CIEKAWE I PRAKTYCZNE ZAJĘCIA TO NAJLEPSZA EDUKACJA????               J. Wiśniewska

Komentarze są wyłączone.