Jak powstaje jedno z najbardziej lubianych przez dzieci danie – Pizza?
11 marca 2019
Wyniki konkursu plastycznego „Najpiękniejsza Maska Karnawałowa”
11 marca 2019

Konkurs Historyczno-Literacki „Kołobrzeg prozą namalowany”

W dniu 8 marca w Szkole Podstawowej w Drzonowie odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Historyczno-Literackiego „Kołobrzeg prozą namalowany”. Brało w nim udział siedmioro uczniów z naszej szkoły. Dwójka z nich otrzymała tytuł Laureata: Zuzanna Woźniak z klasy 5e oraz Lena Przybyszewska z klasy 4a. Uroczystość uświetniła prelekcja nauczycielki historii, p. Marchewki dotycząca najważniejszych i najciekawszych zabytków Kołobrzegu.
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich uczestników zachęcamy do dalszych prób literackich!
Opiekunowie: Magdalena Elert-Sowa i Joanna Bogdańska

Komentarze są wyłączone.