Projekt z języka angielskiego.
16 listopada 2017
Zmiana planu lekcji!
17 listopada 2017

Konkurs informatyczny „Bóbr 2017”

W dniach 14 i 15 listopada uczniowie klas szóstych i siódmych wzięli udział w konkursie informatycznym „Bóbr”.
Konkurs Bóbr jest międzynarodowym konkursem z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej przeprowadzanym raz w roku jednocześnie w uczestniczących w nim krajach.
Celem Konkursu jest rozwój myślenia algorytmicznego wśród uczniów na wszystkich szczeblach edukacji, zwiększenie ich zaangażowania w stosowanie komputerów i technologii informacyjnej podczas nauki w szkole i w domu, rozwój twórczego podejścia do zdobywania wiedzy i umiejętności oraz stwarzanie okazji do wymiany doświadczeń między uczniami i nauczycielami z różnych szkół, w różnych krajach.

Czekamy na wyniki i trzymamy kciuki za naszych uczniów.

Nauczyciele informatyki

Dodaj komentarz