Projekt Penpalschools „World Explorers”
31 października 2017
Zabawa Halloween  dzieci z 0 c
3 listopada 2017

KONKURS „MÓJ RÓŻANIEC” ROZSTRZYGNIĘTY!

Z okazji miesiąca różańcowego, w naszej szkole i parafii  zorganizowano konkurs „Mój Różaniec”. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością, co potwierdza tezę, że dziecięca wyobraźnia nie ma granic. Różańce wykonano np. z cukierków, zakrętek, guzików, masy solnej, masy cukrowej, kasztanów, makaronu, koralików, modeliny, plasteliny, pomponów, chrupek, sztucznych owoców, itd. Wkład pracy dzieci i rodziców ogromny, a wybór najciekawszych  bardzo trudny. Po długich konsultacjach  wyłoniono następujących  laureatów:

  1. Nina Paszkowska kl. III -SP6
  2. Bartłomiej Sieroń kl. III -SP6
  3. Grzegorz Matusiak kl. II- SP6
  4. Maciej Matusiak kl. V-SP6
  5. Ignaczak Dorian kl. III -SP5
  6. Martyna Kot kl. IV -SP6
  7. Szymon Witkowski kl. IV- SP6

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodką niespodziankę. Prace zaprezentowane zostały w kościele pw. Świętego Wojciecha.

A. Narbuntowicz, s. T.Matyjaszczyk

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz