Świąteczne warsztaty z Mikołajem
17 grudnia 2017
Warsztaty piernikowe
17 grudnia 2017

„Królowa Śniegu” w wykonaniu III f

W piątek 15 grudnia uczniowie klasy III f wraz z opiekunami przygotowali dla swoich koleżanek, kolegów z klas I – III oraz dla nauczycieli przedstawienie świąteczno-zimowe „Królowa Śniegu”. Dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły losy wielkiej przyjaźni Kaja i Gerdy wystawionej na ciężką próbę przez złą Królową Śniegu. Jak to zwykle w bajkach bywa i tym razem Dobro zwyciężyło Zło, a widzowie mogli się przekonać, że prawdziwa, pozbawiona egoizmu miłość jest w stanie pokonać wszystko.
Bardzo dziękujemy przede wszystkim naszym dzielnym aktorom za wiele godzin przygotowań, rodzicom za zorganizowanie pięknych strojów oraz naszym widzom, którzy gromkimi brawami i wspólnym śpiewem nagrodzili pracę trzecioklasistów.
Pragniemy złożyć Wszystkim świąteczne życzenia cytując słowa jednej z zaśpiewanych przez dzieci piosenek „szczęśliwych dzisiaj dni życzymy wszystkim Wam, niech miłość mieszka w nas, rozgrzewa serca nam”.
Agnieszka Jóźwicka, Mariola Polak

Dodaj komentarz