RAZEM NA ŚWIĘTA ❤️??
1 stycznia 2019
Klasa 6b i 6c z wizytą w Pracowni Ceramiki Unikatowej u Pani Barbary Bałabuch
2 stycznia 2019

Let 's celebrate Christmas and New Year

 

Uczniowie naszej szkoły z klas: 8b , 6b, 6d i 3b wzięli udział w międzynarodowym projekcie „Let’s celebrate Christmas and New Year” na światowej platformie” Global Season Greetings„. Przez ostatnie 2 miesiące realizowaliśmy zadania, które zostały nam przydzielone w ramach realizacji projektu.Pokazaliśmy innym krają naszą szkołę,  przygotowywaliśmy nasze świąteczne zwyczaje i tradycje, potrawy,zaśpiewaliśmy  kolędy i świąteczne piosenki z którymi podzieliliśmy się z innymi uczniami na całym świecie.Większość zadań musieliśmy wykonać w j. angielskim.Uczniowie z innych krajów także wysyłali nam swoje  świąteczne tradycje, zwyczaje i obrzędy. Efektem finalnym naszego projektu jest film ze świątecznym akcentem każdego z  krajów.

https://www.youtube.com/watch?v=8bhRqsw8joY

Anna Bujak

Komentarze są wyłączone.