Czy dyktando może być zabawą?
27 października 2020
Przerwa na czytanie – akcja czytelnicza
28 października 2020

MasterChef w SP6 🙂🍰

Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w konkursie kulinarnym MasterChef. Każdą klasę reprezentowały dwie osoby. Podczas kulinarnej rywalizacji zawodnicy tworzyli oczami własnej wyobraźni dwuwarstwowy tort. Do wykorzystania uczniowie mieli różne artykuły spożywcze tj., bakalie, świeże owoce, polewy, posypki i bite śmietany. Wspaniała pomysłowość i kulinarny smak zawodników spowodowały, że jury w składzie Pani Renata Adamiak i Pani Marta Aleksandrowicz jednogłośnie zadecydowało, iż wszyscy uczniowie zasługują na miano zwycięzców. Gratulujemy!!!😊🍰😊🍰
Konkurs MasterChef sfinansowany został ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Magdalena Jarnicka, Elżbieta Kociela

Komentarze są wyłączone.