Dzień Kropki w I C
23 września 2019
Oferty ubezpieczenia NNW
24 września 2019

Międzynarodowe spotkanie nauczycieli

W dniach 16 – 19 września 4 nauczycieli z naszej szkoły w ramach międzynarodowego projektu Erasmus +” Broken Family Children” uczestniczyło w warsztatach szkoleniowych w Bukareszcie. Ich  tematem przewodnim było wypracowanie dobrych technik i metod  pracy z dzieckiem mającym problemy w środowisku rodzinnym. Podczas wizyty w szkole SECONDARY SCHOOL PETRE GHELMEZ w Rumunii nasi nauczyciele nabyli wiedzę jak efektywnie i skutecznie pracować z dziećmi poprzez muzykę, taniec i fotografię. Wszyscy członkowie projektu, w którego skład wchodzą takie państwa jak Włochy, Rumunia, Macedonia, Turcja  i Polska poznały rolę i cele  pokoi hobbistycznych, które mają powstać w każdej ze szkół.

Zespół Erasmus +

Komentarze są wyłączone.