Przydział sal podczas zebrań z rodzicami
16 września 2019
„ZEMSTA”, AKT V
17 września 2019

Międzynarodowy Dzień Kropki w klasie 2c

16 września 2019r. obchodziliśmy nietypowy dzień, a mianowicie Dzień Kropki.

Naszą klasę ogarnęła prawdziwa „kropkowa rewia mody”. Przygotowywaliśmy sobie stroje specjalnie na tę okazję.   Bawiliśmy się przy muzyce. Oglądaliśmy pouczający film o dziewczynce imieniem Vashti, który pozwolił zrozumieć, że każdy z nas ma jakiś talent i najważniejsza jest wiara w swoje możliwości. Tego dnia jedna lekcja zamieniła się w pracownie rozwijającą twórcze myślenie i kreatywność.  Każdy próbował swoich sił podczas kropkowania. Rozmawialiśmy o talentach i rozwijaniu skrzydeł.

To był bardzo ciekawy dzień ?

Elżbieta Kociela i Natalia Mierkiewicz

 

Komentarze są wyłączone.