Fajny zwierzak – 10 listopada Dzień Jeża
9 listopada 2020
Matematyka z darami jesieni
15 listopada 2020

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek w 2d

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek w 2d.

5 listopada uczniowie klasy 2 d w czasie zajęć lekcyjnych świętowali Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Tego dnia niektóre dzieci zamieniły się w swoich ulubionych bohaterów bajek. Cała klasa uczestniczyła w zagadkowym quizie wiedzy o postaciach z bajek, w czasie którego dzieci dowiedziały się różnych ciekawostek o bajkowych bohaterach. Uczniowie pracując w grupach wykonali prace plastyczne pod tytułem ” Postać z bajki, którą szczególnie lubię”. Dzieci pracując w zespołach oprócz kreatywności wykazały się dużym entuzjazmem oraz umiejętnością doskonałej komunikacji.

Monika Podpryga
Magdalena Budziszewska

Komentarze są wyłączone.