Prace w ogródku 🌱🌷
12 października 2020
Fotografia inspirowana sztuką
15 października 2020

Międzynarodowy Projekt ” Magiczna Moc Bajek” 🐻🧜‍♀️🧞‍♂️

Uczniowie klas 1a oraz 2b wspólnie z panią bibliotekarką Agnieszką Jóźwicką przystąpili do realizacji międzynarodowego projektu „Magiczna Moc Bajek czyli Bajkowa podróż do krainy wartości i dziecięcej wyobraźni”.
Głównym celem Projektu jest promowanie wśród dzieci czytania bajek i baśni jako sposobu na ich rozwój, kształcenie, zdobywanie wiedzy i wychowanie szczęśliwego człowieka.
Pierwszymi zadaniami, jakie wykonali uczniowie było wspólne przygotowanie maskotki projektowej, która będzie towarzyszyć dzieciom w czasie bajkowej podróży. Małpka, bo właśnie ona zagościła w naszej klasie została nazwana przez dzieci KROPEK.
W klasie pojawił się także kącik projektowy, w którym znajduje się wiele ciekawych bajek i baśni.
Podczas warsztatów plastycznych klasy 1a i 2b wykonały plakaty przedstawiające naszego KROPKA.

A.Jóźwicka, A.Gawrońska, M.Kitowska

Komentarze są wyłączone.