KIERMASZ WIELKANOCNY:)
17 marca 2015
Uśmiech
ZWYKŁA LEKCJA, A POMYSŁY NIEZWYKŁE :)
24 marca 2015

MIEJSCA NA ŚWIECIE, KTÓRE…

W miniony piątek, tj. 6 marca 2015r. dzieci, które uczestniczą w zajęciach koła turystycznego miały gości. Jak co tydzień zajęcia prowadzone są przez uczennice III klasy Technikum Obsługi Turystycznej Zespołu Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich w Kołobrzegu. Tym razem odwiedziły nas Agata Kosior i Ania Towalska. Starsze koleżanki przedstawiły dzieciom prezentację multimedialną pt: „Parki rozrywki dla dzieci na świecie”.  Na lekcji omówione zostały miejsca, w których  można na chwilę zamienić się w księżniczkę lub w księcia, spotkać Myszkę Miki, Kaczora Donalda i poczuć się jak w kreskówce. Nie zabrakło kolorowych zdjęć, piosenek i wierszyków. Na podsumowanie zajęć dzieci dostały kolorowanki zgodne z tematem, które kolorowały z ogromnym zapałem.

Agata Łoboda

Dodaj komentarz