„Operacja – Integracja” polsko – hiszpańska  na Poligonie w Chełmie Gryfickim
8 maja 2019
Majówka u św. Wojtka
9 maja 2019

Mistrzostwa Polski LSO

edf

W dniach od 1 do 2 maja uczniowie naszej szkoły, którzy są jednocześnie ministrantami w parafii pw. św. Wojciecha, uczestniczyli w Sochaczewie w Mistrzostwa Polski LSO w Piłce Nożnej Halowej o Puchar KnC.
Piłkarze w fazie grupowej wygrali dwa mecze (z Radomiem 1:0, a z Modliborzycami 7:0) i dwa mecze przegrali (z Kobylinem 0:4 i Skawnikami 0:3). Po wyjściu z grupy, w fazie finałowej drużyna rozegrała mecz z reprezentacją z Błażkowej. Mecz zakończył się remisem 1:1. Potrzebne zatem były rzuty karne, które zakończyły się w dodatkowej serii. Niestety naszej drużynie zabrakło jednej bramki. Mimo wszystko nasza drużyna rozegrała bardzo dobre i emocjonujące mecze.
Wyjazd na Mistrzostwa Polski był także okazją do zwiedzenia Torunia oraz Niepokalanowa.

Komentarze są wyłączone.