Szkolne Koło Wolontariatu
3 lutego 2020
III A poznała pracę rehabilitanta i managera
4 lutego 2020

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Pływaniu

W Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu, rozegranych 30.01.2020 r. na pływalni Centrum Sportowo – Rekreacyjnego „Helios” w Ustroniu Morskim, w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej wzięło udział dwadzieścia drużyn. W kategorii dziewcząt nasza szkoła została vice-mistrzami powiatu. Po podsumowaniu punktów za konkurencje indywidualne i sztafety zdobyliśmy następująca ilość punktów:

Igrzyska Dzieci (rocznik 2007 i mł.)

– dziewczęta

II miejsce: Szkoła Podstawowa nr 6 w Kołobrzegu – 101 pkt.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej (roczniki 2005 – 2006):

– dziewczęta

II miejsce: Szkoła Podstawowa nr 6 w Kołobrzegu – 116 pkt.

Komentarze są wyłączone.