Dzień Przedszkolaka
14 marca 2017
Światowy Dzień Morza
14 marca 2017

Na plaży słonko praży!

Kiedy wrzesień to już jesień… a jednak ciągle mamy piękną, letnią pogodę, z której korzystamy, ile się da 🙂 We wtorek 27 września pojechaliśmy więc autobusem Komunikacji Miejskiej na plażę! Tam rodzice Maćka i mama Emilki zadbali w najdrobniejszych szczegółach o nasze bezpieczeństwo, wydzielając parawanami strefę naszej swobodnej zabawy. A pomysłów na zabawę mieliśmy wiele: budowaliśmy zamki z piasku, robiliśmy gwiazdy, bawiliśmy się w berka, kopaliśmy dół (w nadziei dostania się wody!), zasypywaliśmy się w piasku itp.

Pani Ania zadbała o przepiękną galerię zdjęć – za co bardzo Jej dziękujemy!

I chociaż żal nam było wracać, to jednak nie mogliśmy doczekać się obiadku w przedszkolu.

Dodaj komentarz