Walentynkowo, integracyjnie, radośnie w klasie 5c…???
26 lutego 2019
Pierwszaki „łapią muchy”
27 lutego 2019

Nabór do przedszkoli 2019/2020

Informujemy, że od 1 marca 2019 r. rusza rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych prowadzonych przez Gminę Miasto Kołobrzeg. Nabór będzie prowadzony wyłącznie z wykorzystaniem systemu elektronicznego poprzez serwis.

www.kolobrzeg.przedszkola.vnabor.pl

Zarządzenie Prezydenta Miasta Kołobrzeg w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzących przez Gminę Miasto Kołobrzeg na rok szkolny 2019/2020 oraz uchwałę w sprawie określenia kryteriów drugiego etapu postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Miasto Kołobrzeg, znajdą Państwo w zakładce: Przedszkole/Nabór elektroniczny do przedszkola.

 

Komentarze są wyłączone.