Nowe obwody szkół!
1 marca 2017
„Gdyby kózka nie skakała…” – wyniki konkursu polonistycznego.
2 marca 2017

Nabór na zajęcia SKS dla klas III i IV

„…Sport uczy kontrolować swoje myśli, koncentrować się na celu. Rozbudzenie w dziecku pasji sportowej nie gwarantuje sukcesu, ale zwiększa szanse, że dziecko nauczy się wytrwałości… Sport wymaga powtarzalności, ciągłego ćwiczenia tego, czego dziecko się nauczyło. Jeśli malec jest w stanie poświęcić się udoskonalaniu siebie w sporcie, to jest duża szansa na to, że skorzysta z tych samych mechanizmów w dalszych latach swojego życia. Tak jak i w sporcie będzie potrafiło stawiać sobie drobne cele i stopniowo je realizować…”
Nie zwlekaj więc i zapisz swoje dziecko do Ogólnopolskiego Projektu Szkolny Klub Sportowy !!!

Zapisy u nauczycieli mgr Dariusza Cholki oraz mgr Piotra Bogdanowicza

 

Dodaj komentarz