BAL ŚWIĘTYCH I LUDZI RÓŻNYCH KULTUR …
3 grudnia 2015
Uśmiech
WIENIEC WYBRANY!!!
8 grudnia 2015

NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA WSZYSTKICH MISIÓW!

25 listopada 2015r. w kalendarzu widnieje jako Dzień Pluszowego Misia. W szczególny sposób uczcili go uczniowie z klasy I „f” i II „e”. Podczas wspólnych zajęć postanowili wykonać przeróżnymi technikami plastycznymi portrety misiów. Podziwialiśmy miśki wyklejone włóczką, koralikami, plasteliną, łatkami z materiałów i z futerka, kawałkami bibuły i kolorowego papieru oraz namalowane kredkami. Wszystkie prace zostały wywieszone na szkolnym holu. Po wykonaniu porterów na dzieci czekały „Misie – Lubisie” oraz drobna nagroda rzeczowa. Mamy nadzieję, że ten dzień był dla wszystkich wyjątkowy, bo trudno wyobrazić sobie świat bez tej przytulanki. W dobie bajek, w których często zwycięża zło, wśród kreskówek z drastycznymi scenami właśnie miś jawi nam się jako najlepszy przyjaciel małego człowieka. Rozbudza i kształtuje w nim wartości moralne i miejmy nadzieję, że przyjdzie taki czas, kiedy każde dziecko na świecie będzie miało swojego kochanego pluszowego przyjaciela. Wszystkim Misiom składamy najserdeczniejsze życzenia!

Anna Gawrońska, Mariola Polak

Dodaj komentarz