„Legends and Myths on Board” – Projekt Erasmus + LOGO
6 grudnia 2020
Mikołajki online w 2d
6 grudnia 2020

Sukces naszych uczniów w Mistrzostwach Szkółek Kolarskich

W dniach 5-6 grudnia uczniowie naszej szkoły reprezentowali barwy Szkółki Kolarskiej KTC Ziemia Kołobrzeska na Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich odbywających się na Torze Kolarskim w Pruszkowie.

Nasi zawodnicy w składzie:

Lena Wielogórska

Maksymilian Bukowski

Oliwier Serafin

Ksawery Andrzejewski

dostarczyli nam ogrom wrażeń i emocji, a także wrócili z workiem medali.

Maksymilian Bukowski w swojej kategorii wiekowej zdobył aż 4 tytuły Mistrza Polski w różnych konkurencjach !!!

Ksawery Andrzejewski stawał na podium dwukrotnie zdobywając brązowe medale w wyścigu punktowym i eliminacyjnym.

Wszyscy zawodnicy pokazali ogromnego ducha walki i konsekwentnie poprawiali rekordy życiowe. Dwa dni ogromnego wysiłku, odwagi, zaciętej rywalizacji, stresu, radości i smutku. Jedno jest pewne – kolarze z naszej szkoły odnieśli sukces, pokazali na zawodach swoją niezłomność i determinację i wracają z bezcennymi doświadczeniami.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Komentarze są wyłączone.