MIKOŁAJKI W KLASIE I F ;)
10 grudnia 2014
UCZEŃ W ROLI NAUCZYCIELA W KLASIE IIID :)
18 grudnia 2014

NAUCZYCIELE, UCZNIOWIE I RODZICE NASZEJ SZKOŁY :)

Uśmiech

Od chwili przeczytania tego ogłoszenia gorąco zachęcam Was do zbierania wszelkiego rodzaju makulatury!!! Zaliczamy tu wszelkiego rodzaju: tekturę, czasopisma, katalogi, broszurki, ulotki, zeszyty i książki.
Już od dziś zaczynamy zbiórkę (od poniedziałku do czwartku w waszych salach, a w każdy piątek przy antresoli w godzinach 7:00 – 17:00).
Projekt odbywa się pod nazwą „Przywróćmy dzieciom uśmiech” i organizowany jest przez Fundację Świat Dziecka. Dzięki zebranej przez nas makulaturze podopieczni fundacji będą mogli wyjechać na wakacje, opłacić zajęcia sportowe, zakupić przybory i podręczniki szkolne, wyposażyć lub wyremontować swoją placówkę.
Wśród uczniów z całej Polski, którzy zbiorą co najmniej 50 kg makulatury zostanie rozlosowanych 50 odtwarzaczy mp3 Uśmiech
Akcja trwa do 5 czerwca 2015 roku, a podsumowanie jej nastąpi dnia 19 czerwca 2015 roku.

Koordynator: Aleksandra Tuligłowska

Dodaj komentarz