European day of languages 26 september
28 września 2020
Słodka środa
28 września 2020

Nietypowa lekcja j. polskiego z pisarką Agnieszką Frączek

23 września 2020 r. uczniowie VI a  mieli przyjemność uczestniczyć  w spotkaniu ze znaną pisarką Agnieszką Frączek zaproszoną do naszej szkoły przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kołobrzegu. Autorka popularyzuje wiedzę o współczesnej polszczyźnie. Jest doktorem habilitowanym językoznawstwa, germanistką i leksykografem.              
W swoich  wierszach opowiada o kulturze słowa i rozprawia się z błędami językowymi. Podczas spotkania pisarka w przystępny sposób omawiała najpowszechniejsze z nich.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywność i zaangażowanie, a Pani Agnieszce Frączek za nietypową lekcję j. polskiego.

A. Jóźwicka

Komentarze są wyłączone.