Najlepsi germaniści!!!
28 kwietnia 2018
Rejonowym Konkurs z Języka Angielskiego
28 kwietnia 2018

Niezapomniana przygoda…

W nocy z 20 na 21 kwietnia klasa VII C przeżyła niezapomnianą przygodę, która na długo zostanie w pamięci i wspomnieniach. Noc spędzona w murach szkoły przyniosła wiele niespodzianek. Głównym punktem nocnego pobytu w szkole były tzw. „ Escape rooms”. Brzmi tajemniczo? Uczniowie podzieleni na cztery grupy musieli wykonać szereg zadań, pokonać wiele trudności, a przede wszystkim współpracować ze sobą, aby wykonać zadanie w całości i wydostać się z „tajemniczego pokoju”. Pierwsza grupa, to grupa szalonych naukowców, która została wybrana do przetestowania eliksiru młodości, uległa miniaturyzacji. Aby powrócić do poprzedniego wcielenia czeka ją długa droga…
Drugą grupą byli rozbitkowie, którzy wyrzuceni na brzeg wyspy muszą rozwiązać zadania aby wezwać i otrzymać pomoc. Trzeci zespół podczas drogi na Marsa przeżywa awaryjne lądowanie i uszkodzenie silnika. Sposób naprawy jest zakodowany w komputerze, tylko którym…? Czy ogórki mogą być latarką? Czwarta drużyna mogła się przekonać, że tak!
Emocje niesamowite, fantastyczna zabawa, śmiechu co niemiara. Wszyscy wykonali swoje zadania na 100%. Pizza na kolację, zabawa w chowanego, wspólne słuchanie muzyki, dobra zabawa – cel osiągnięty!???
Dorota Hybel – Manturewicz, Magdalena Jarnicka

 

Dodaj komentarz