KODEKS POSTĘPOWANIA W OKRESIE FERII!
19 stycznia 2015
SUDAN …
28 stycznia 2015

O ZDROWIU NA POWAŻNIE I WESOŁO :)

Kolejny raz uczniowie koła teatralnego z naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności. Tym razem przygotowali przedstawienie „O zdrowiu na poważnie i wesoło”. Mali artyści wcielając się w różne role, w następujących po sobie scenkach: „Duch Lekkoduch”, „Godzina duchów”, „Królewna Śnieżka”, „Baba Jaga u dentysty”, „Walka z hałasem”, na poważnie i z przymrużeniem oka przekazywali koleżankom i kolegom z klas I – III rady dotyczące zdrowego trybu życia.
Uczniowie wykazali się niezwykłym talentem, a ich gra aktorska spodobała się oglądającym, o czym świadczyły gromkie brawa. Naszym celem było zmobilizowanie wszystkich do tego, aby bardziej dbać o siebie, o swoją kondycję fizyczną, a przekazane przez dzieci rady, wcielać w życie.

A.Ostrowska, M.Polak, P.Rosołowska

Dodaj komentarz