„Zdrowe przysmaki jesieni”
23 września 2019
ŻONGLOWANIE PIŁKAMI
23 września 2019

Obóz w Ostrzycach

edf

W dniach od 19 do 22 września odbył się obóz integracyjny w Ostrzycach, w którym w większości uczestniczyli uczniowie naszej szkoły, należący do drużyny piłkarskiej „św. Wojciecha”. Na co dzień są oni zaangażowani także w rozmaite wydarzenia społeczne (m.in. zbiórki na rzecz kołobrzeskiego hospicjum, zbiórki żywności dla potrzebujących, zbiórki skautów, itp.).

Podczas wycieczki uczniowie mieli okazję odwiedzić stolicę Kaszub – Kartuzy, a także Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku (które znane jest m.in. z domu Sybiraka czy domu postawionego do góry nogami).

Udział w obozie był możliwy dzięki finansowemu wsparciu z Programu Społecznik 2019 – 2021 – Programu Marszałkowskiego.

ks. Stanisław

 

Komentarze są wyłączone.