Wolontariusze Chin i Indii na lekcjach języka angielskiego
12 grudnia 2018
Rozstrzygnięcie konkursu pt . „Przedstaw wyraz obrazem ” język angielski
14 grudnia 2018

„Piernikowe cuda” w wykonaniu I „b” i I „c”

W dniu dzisiejszym uczniowie z klas I „b” i I „c” odwiedzili Gospodarstwo Agroturystyczne „Nadmorskie Zacisze” w Mielnie. Powodem naszej wizyty było poznanie jednej z tradycji bożonarodzeniowej, jaką jest wypiekanie i ozdabianie pierniczków. Mieliśmy możliwość zapoznania się z tajną recepturą i sposobem ich wypiekania. Gdy w chacie roznosił się zapach pieczonych pierników, my w najlepsze hasaliśmy na świeżym powietrzu. Najwięcej radości dzieciom i paniom sprawił przejazd „beczkowozem”. Po zabawie przyszedł czas na lukrowanie i ozdabianie naszych wypieków.

Wspólnie spędzony czas zintegrował obie klasy i wprowadził nas w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Serdecznie dziękujemy Gospodarzom za gościnę, a naszym mamom i pani Martynie za pomoc i opiekę nad dziećmi.

                                                    Wychowawcy:  Elżbieta Kociela i Mariola Polak

Komentarze są wyłączone.