Konkurs plastyczny „Czas wolny z rodziną”
18 września 2018
Dzwonki w roku szkolnym 2018/2019
19 września 2018

Pierwsze tygodnie w I C

Mija prawie pierwszy miesiąc nauki i zabawy w szkole – lęku coraz mniej, radości coraz więcej. Nareszcie staliśmy się uczniami. Po pierwszych tygodniach w szkole wiemy, że szkoła to ciekawe i bezpieczne miejsce. Poznaliśmy naszych nauczycieli, zawarliśmy pierwsze przyjaźnie. W szkole dużo się bawimy, śpiewamy, rysujemy…. no i oczywiście uczymy. Jesteśmy bardzo pilnymi uczniami. Z zapałem piszemy litery i cyfry, kreślimy szlaczki. Poznaliśmy już pierwszą literę – „o”. Z pomocą różowych okularów przenieśliśmy się w krainę marzeń. Mamy ich bardzo dużo. Zajęcia zakończyliśmy bardzo ciekawą pracą plastyczną. Oczywiście związaną z różowymi okularami i naszymi marzeniami.

Można powiedzieć „pierwsze koty za płoty”.

Elżbieta Kociela

 

Komentarze są wyłączone.