Klasa 6a na warsztatach z wyrobu mydełek
14 grudnia 2017
MIKOŁAJ DZIĘKUJE!!!
14 grudnia 2017

Podsumowanie międzynarodowego projektu e-Twinning „Happy New Year Card” w klasach 4f i 6a

bty

W listopadzie klasy 4f i 6a przystąpiły do realizacji międzynarodowego projektu e-Twinning ” Happy New Year Card”. Projekt był realizowany na zajęciach języka angielskiego. Uczniowie naszej szkoły wykonywali zadania projektowe współpracując ze szkołami z następujących państw: Turcja, Chorwacja, Hiszpania, Rumunia. Projekt prowadzony był w języku angielskim, co pomogło uczniom podnieść kompetencje językowe. Dzięki udziałowi w projekcie uczniowie poznali tradycje świąteczne państw partnerskich biorących w nim udział. Uczniowie klas 4f i 6a wykonali własnoręcznie kartki noworoczne dla uczniów ze szkoły w Hiszpanii, a wczoraj otrzymali spersonalizowane kartki z życzeniami w języku angielskim od hiszpańskich koleżanek i kolegów.
Agnieszka Socha, Mariola Stańczak, Kamila Kulińska

Dodaj komentarz