JESIENNY KONCERT PIOSENKI I POEZJI W KLASIE ID :)
19 grudnia 2014
OZDOBY CHOINKOWE W KLASIE IIIC :)
22 grudnia 2014

PODZIĘKOWANIA!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie kiermaszu charytatywnego „I Ty możesz zostać św. Mikołajem”. Kiermasz cieszył się zainteresowaniem zarówno wśród uczniów jak i rodziców. Inicjatywa miała na celu zbiórkę pieniędzy na dla dzieci objętych akcją „SOS Wioski dziecięce” oraz „Adopcja na odległość”.

Zebrane pieniądze w kwocie: 969,60 złotych z pewnością przyczynią się do radości tych dzieci w ten wyjątkowy czas. Świąteczne ozdoby oraz inne różności, które prezentowaliśmy na kiermaszowym stoisku, były wspólnym dziełem uczniów, rodziców i nauczycieli. Dziękujemy za każdą przeznaczoną złotówkę. Jesteśmy wdzięczni za okazane serce, życzliwość i zaangażowanie.

Mamy nadzieję, że zechcecie towarzyszyć nam w kolejnych edycjach akcji, tym samym wspólnie z nami nieść świąteczne iskierki radości, tym którzy na nie czekają.

Małgorzata Kowalczyk, Aneta Narbuntowicz, siostra Barbara Brzeska