Uśmiech
MODA NA ZDROWIE W SP6!
11 maja 2015
EKSPERYMENTY SP6 W CENTRUM NAUKI EKSPERYMENT…
13 maja 2015

POLIGLOCI Z KLASY III :)

W dniu 12 maja 2015r. dwójka uczniów z naszej szkoły: ZOSIA GRACZYK z kl. IIId i ŁUKASZ SAŁAMACHA z kl. IIId pod opieką  p. Magdaleny Hryniewickiej spróbowali swoich sił w Międzyszkolnym Konkursie z Języka Angielskiego „Poliglotek” dla klas III. Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Dźwirzynie, w której wzięły udział 2 – osobowe drużyny z różnych szkół powiatu kołobrzeskiego. Dzieci musiały wykazać się wszechstronną wiedzą z języka angielskiego. W rezultacie nasza dwójka zajęła III miejsce, gdzie różnica w punktacji między miejscami na podium była minimalna.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

Magdalena Hryniewicka

Dodaj komentarz