KONKURS RECYTATORSKI POEZJI ANGIELSKIEJ I AMERYKAŃSKIEJ!
12 listopada 2015
RODZINNY KONKURS LITERACKI „HISTORIA SZKOŁY W KOMIKSIE”!
16 listopada 2015

POMOC DLA DOMINIKA!!!

Drodzy Nauczyciele Rodzice i Uczniowie!
Zwracamy się do Państwa z wielką prośbą o pomoc finansową na leczenie dla ucznia Gimnazjum nr 3 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu.
Dominik Słowiński zawsze miał bardzo poważne problemy alergiczne, a teraz doszły następne poważne dolegliwości, które rujnują życie bardzo młodego człowieka. Mama – dzielnie walcząca o syna, choć sama z rozrusznikiem serca, nie jest w stanie utrzymać syna i siebie. Koszt miesięcznego żywienia Dominika wynosi 3600 zł – dziennie 120 zł. Bardzo chcielibyśmy pomóc Dominikowi, dlatego prosimy o wsparcie finansowe na zakup MODULENU JBD – postać płynna preparatu żywieniowego (w internetowej aptece kosztuje 80 zł – 1 puszka). Połączmy pieniądze ze zbiórki wśród nauczycieli z pieniędzmi od uczniów i całą kwotę przekażmy mamie Dominika lub sami zakupmy preparat żywieniowy.
Zachęcamy do pomocy. Można samodzielnie zamówić preparat i wysłać Dominikowi.

Adres do wysyłki:
Dominik, Iwona Słowińscy
ul. Grochowska 4g/16
78-100 Kołobrzeg
Tel. 660 409 923 do podania kurierowi.

Można też wpłacać pieniążki na konto fundacji, której Dominik jest podopiecznym:

STOWARZYSZENIE RODZICÓW DZIECI CHORYCH NA BIAŁACZKĘ I INNE CHOROBY NOWOTWOROWE www.stowarzyszenierodzicow.pl
nr KRS 0000 120305
Nr konta: 25 1240 3927 1111 0000 4100 0269
Koniecznie z dopiskiem Dominik Słowiński

W szkole również prowadzona jest zbiórka. Pieniążki można zbierać u wychowawców klas lub wrzucać do puszki, która znajduję się w sekretariacie.
Nie bądźmy obojętni, gdy ktoś oczekuje naszej pomocy. Dołączmy do ludzi dobrej woli, dla których życie jest wartością bezcenną.

Dziękujemy Państwu serdecznie za zrozumienie i ofiarność.