Kreatywne zajęcia
14 marca 2017
Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła…
14 marca 2017

PRZEDSZKOLAKI MAGICZNY DYWAN MAJĄ I AKTYWNIE CZAS NA ZABAWIE SPĘDZAJĄ

Pszczółki w oddziale przedszkolnym bardzo chętnie grają, ćwiczą i bawią się na nowym urządzeniu – „wizualnym, magicznym dywanie”. Magiczny Dywan to zintegrowany system czujników ruchu, który zawiera w sobie projektor, komputer i moduł interaktywny. Jego funkcjonalność umożliwia szerokie zastosowanie w każdym pomieszczeniu, na jasnym i jednolitym podłożu. Obraz wyświetlany na podłogę tworzy wirtualny „magiczny dywan”, na którym dzieci przeżywają wspaniałe przygody, począwszy od gier i zabaw ruchowych, po edukację poznawczą z różnych dziedzin wiedzy. Zabawa przedszkolaków z magicznym dywanem wywołuje dużo pozytywnych wrażeń i uśmiechu. Dla nich taka zabawa mogłaby się nigdy nie kończyć…

Dodaj komentarz