Walka Gigantów
8 maja 2018
KONKURS  „MÜNCHEN IN KOLBERG”
9 maja 2018

Przedszkolaki z wizytą w naszej szkole

Dla sporej części przedszkolaków ten rok szkolny jest ich ostatnim rokiem w przedszkolu. Przed nimi nowe wyzwanie – nauka w szkole. Aby lepiej przygotować dzieci do startu w tę szkolną rzeczywistość,  7 maja dzieci z Przedszkola nr 10 odwiedziły dziś naszą placówkę. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć, jak wyglądają sale lekcyjne, biblioteka, świetlica, sala  komputerowa, stołówka, sala gimnastyczna oraz wziąć udział w prawdziwej lekcji. Przedszkolaki zasiadły do szkolnych ławek i razem z trzecioklasistami uczestniczyły w zajęciach. Dzieci rozwiązywały zagadki związane ze szkołą, wykonywały ćwiczenia interaktywne na tablicy oraz ćwiczyły i bawiły się na antresoli. Za bezbłędnie wykonane zadania nasi goście otrzymali odznaki „Maskotka SP 6” oraz pamiątkową grę  „Memory SP 6”. Mamy nadzieję, że to cenne doświadczenie pomoże dzieciom i ułatwi im przekroczenie progu szkoły we wrześniu!

Renata Adamiak, Mariola Polak

Dodaj komentarz