ZAPROSZENIE DLA RODZICÓW!
10 kwietnia 2015
Uśmiech
FIZYKA I MAGIA… – „DUZI DLA MAŁYCH” :)
22 kwietnia 2015

„ORTOGRAFEK” DLA UCZNIÓW KLAS TRZECICH ;)

30 marca 2015r. w naszej szkole odbyły się eliminacje do III Powiatowego Konkursu Ortograficznego „Ortografek” dla uczniów klas trzecich kołobrzeskich szkół podstawowych. Wzięło w nich udział 12 osób. Dzieci miały do rozwiązania 11 zadań konkursowych o różnym stopniu trudności. Najlepszymi okazali się Julia Połędziewska  z klasy III „c” oraz Łukasz Sałamacha z klasy III „d”. Nasi reprezentanci udali się 09 kwietnia 2015r. do Szkoły Podstawowej Nr 5 z Odziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kołobrzegu. Julia wywalczyła IV miejsce, a Łukasz wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ortograficznych!!!

Mariola Polak, Agnieszka Jóźwicka

Dodaj komentarz