„Zamień się w ulubioną postać z bajki”
8 grudnia 2020
Magiczna Moc Bajek
9 grudnia 2020

RODZINNY KONKURS „PIERNIKOWE CUDA”

Zapraszamy wszystkich naszych uczniów wraz z rodzinami do udziału w kolejnej edycji konkursu „PIERNIKOWE CUDA”. Spędźmy razem czas i przygotujmy niepowtarzalny piernik. Poprzednie lata pokazały, że z piernika można naprawdę wyczarować cuda. Mam nadzieję, że i w tym roku twórczość i kreatywność naszych uczniów nas zaskoczy.Życzymy wspaniałej zabawy w domowym zaciszu i czekamy na zdjęcia prac do 20 grudnia br. Praca może mieć formę tradycyjnego pierniczka, ozdoby wiszącej lub formy przestrzennej).Należy przesłać zdjęcie gotowej pracy wraz z dokumentacją jej powstawania (fotografią etapów pracy).Zdjęcia wraz z danymi uczestnika konkursu (imię, nazwisko, klasa) prosimy przesyłać na adres p.szczerba@sp6kg.pl
ZAPRASZAMY

koordynator konkursu – Paulina Szczerba

Komentarze są wyłączone.