MAJA JUSZYŃSKA NAJLEPIEJ ZNA NIEMIECKI WŚRÓD UCZNIÓW KLAS CZWARTYCH!
19 lutego 2015
MAMY PEGAZA!
20 lutego 2015

SOS WIOSKI DZIECIĘCE – PODZIĘKOWANIA :)

Z radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała list z podziękowaniem za pomoc okazaną dzieciom z SOS Wiosek Dziecięcych. Nasze wsparcie finansowe (ze środków uzyskanych na kiermaszu „I Ty możesz zostać Mikołajem”) przyczyniło się do tego, że część podopiecznych po raz pierwszy mogła spędzić rodzinne, spokojne święta w prawdziwym domu. Wioski SOS dają schronienie osieroconym i opuszczonym dzieciom, które pozostają pod ich skrzydłami aż do pełnego usamodzielnienia. Obecnie mają pod swoją opieką ponad 1 500 dzieci i młodzieży. W ramach podziękowań nasza szkoła będzie otrzymywać miedzy innymi kwartalnik Stowarzyszenia – Kurier SOS. Będzie to źródło nowin wioskowych, o których postaramy się Państwa informować.

M. Kowalczyk, A. Narbuntowicz, s. B. Brzeska

Dodaj komentarz